شروع کسب وکار سابلیمیشن

شروع یک کسب وکار ارزان

امروزه در ایران به خاطر وضعیت بد اقتصادی داشتن یک شغل دیگر نیاز های یک خانواده را برطرف نمی کند و اغلب افراد به دنبال شغل دومی برای کسب درآمد می باشند .

شاید شما اسم سابلیمیشن به گوشتان نخورده باشد ولی حتما در ذهنتان این تصور به وجود آمده است که محصولاتی که ما در زندگی روزمره مان خریداری می کنیم چه طور روی آن ها طرح هایی چاپ می کند و به دست شما مصرف کنندگان می رسد .

در ادامه این مقاله …

معرفی کسب وکار

معرفی کسب وکارتان

مواد خام

مواد خام

null

پرینتر ها

هزینه

برآورد هزینه ها

دستگاه های پرس

دستگاه های پرس

یسلس

خلاصه ای از چاپ سابلیمیشن

همانطور که در عکس مشاهده می کنید فرآیند چاپ سابلیمیشن بسیار ساده و راحت می باشد و در سرعت بسیار بالایی انجام می شود.

 •   ابتدا طرح مورد نظر خود را از طریق نرم افزار های ادیت عکس طراحی می کنید.
 •   سپس طرح خود را با پرینتر های جوهرافشان پرینت می کنیم.
 •   سپس طرح پرینت شده را روی متریال مورد نظر قرار می دهیم.
 •   در آخر محصول خود را با دستگا های سابلیمیشن زیر پرس قرار می دهیم
برآورد هزینه ها

شروع هر کسب و کاری در مرحله اول نیاز به برآورد هزینه های آن می باشد چرا که ممکن است بدون آنالیز هزینه ها کسب و کارتان شکست بخورد و شما دیگر تمایلی به انجام این کار نداشته باشید.

در مرحله اول برای شروع این کسب وکار نیاز به خرید دستگاه های سابلیمیشن می باشد که در ادامه این مقاله به بررسی تمامی دستگاه های سابلیمیشن می پردازیم.

در مرحله بعدی برای چاپ طرح شما روی کاغذ به یک پرینتر جوهرافشان و همچین  کاغذ سابلیمیشن  احتیاج دارید.

و در آخر خرید مواد خام (مانند:لیوان،تیشرت،ببشقاب و …) به صورت عمده و تکی،اصل سود شما در این مرحله صورت می گیرد چرا که شما می توانین محصولات را به صورت عمده و زیر قیمت بازار خریداری و به صورت تکی همراه با چاپ به نرخ بازار به دست مشتریان خود برسانید.

شرکت چاپ نو علاوه بر فروش دستگاه های سابلیمیشن ،مواد خام مورد نیاز شما عزیزان برای این کار را فراهم می کند و بیشتر محصولات این شرکت از تولیدی خود شرکت برای شما عزیزان تهییه می شود.

در آخر برای  برآورد هزینه های شروع در این کسب وکار بازه قیمتی 15 الی25 میلیون تومان نیاز است .شاید این سوال در ذهنتان به وجود آمده که چرا یک بازه قیمتی به شما گفته شده است؟ زیرا کشور ایران در حال حاضر توانایی ساخت دستگاه های سابلیمیشن و پرینتر های جوهرافشان را ندارد و همگی این ها دستگاه ها وارداتی می باشد و به خاطر نوسان قیمت دلار در کشور بازه قطعی به شما عزیزان نمی توان گفت.

برآورد هزینه های سابلیمیشن
6685
0
کسب و کارهای راه اندازی شده
0
تنوع محصولات
0
تعداد مدل های دستگاه
0
مشتریان فعلی

انواع دستگاه های سابلیمیشن 

همانطور که در بالا گفته شد شما برای انتقال طرح پرینت شده به روی محصول مورد نظر باید این انتقال رنگ را با دستگاه های سابلیمیشن انجام بدهیم .به این گونه که شما روی متریال ،طرح مورد نظر خود را با چسب نسوز می چسبانیم و آن را زیر دستگاه پرس حرارتی (دستگاه سابلیمیشن) قرار می دهیم.

دستگاه های سابلیمیشن عبارت اند از:

 • دستگاه های پرس تخت
 • دستگاه 6کاره و 8کار
 • دستگاه 3D(سه بعدی)
 • دستگاه لیوان زن

این دستگاه ها هرکدام کارایی خاص خودشان را دارند،مثلا دستگاه پرس تخت مخصوص متریال های صاف می باشد ولی با دستگاه های 6 کاره و 8کار هم میتوان صطوح صاف چاپ زد و هم می توان متریال هایی مانند لیوان بشقاب و کلاه را هم چاپ زد . مزیت پرس تخت در این است که ابعاد بزرگتری مانند  40در60 و 60 در 80 را می توان چاپ زد.

با دستگاه های 3D می تون تقریبا بیشتر محصولات سابلیمیشن را چاپ زد ولی تنها عیب آن این است که عملیات چاپ را روی متریال های پارچه ای نمی توان انجام داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از هر دستگاه به صفحات این دستگاه ها در سایت ما مراجعه کنید.

انواع پرینتر و پلاتر سابلیمیشن

برای گرفتن پرینت طرح مورد نظر حتما به یک پرینتر جوهرافشان نیاز دارید ،جوهر های این پرینتر جوهرهای سابلیمیشن می باشد که در 6رنگ در بازار عرضه می شود.مزیت این پرینتر های این است که هم می شود مانند پرینتر های معمولی ،و هم می توان مخصوص کار سابلیمیشن  از آن استفاده کرد.انواع این پرینتر ها عبارت اند از:

 • پرینتر EPSON L805 (سایزپرینت A4)
 • پرینتر EPSON L1800 (سایز پرینت A3)
 • پلاتر EPSON (عرض پرینت 112 سانتی متر)

برای کسب اطلاعات بیشتر از هر دستگاه به صفحات این پرینتر ها در سایت ما مراجعه کنید.

انواع پرینتر و پلاتر سابلیمییشن