درباره ما

خانه  >     درباره ما

معرفی شرکت چاپ نو :

شرکت چاپ نو فعالیت خود را در زمینه فروش دستگاه ها و مواد خام سابلیمیشن از سال 1388 شروع کرد. در ابتدای شروع فعالیت اکثر محصولات خام سابلیمیشن حتی پوشاک خام نیز از خارج کشور وارد می شدند و در فاز اول توسعه نسبت به تولید انواع پوشاک خام سابلیمیشن اقدام نمودیم و از واردات تیشرت های بی کیفیت چینی بی نیاز شدیم. در حال حاضر تنوع زیادی از پوشاک خام سابلیمیشن توسط تولیدی پوشاک چاپ نو آماده شده و در اختیار مشتریان و همکاران گرامی قرار می گیرد. در ادامه به منظور تولید سایر محصولات خام سابلیمیشن که پیش از این از کشور چین وارد می شدند، نسبت به راه اندازی کارگاه کوتینگ شرکت چاپ نو اقدام نمودیم و پس از آزمون و خطاهای فراوان و نمونه گیری های متعدد از آزمایشگاه های رنگ و پلیمر کشور به فرمول کوتینگ سابلیمیشن با بالاترین کیفیت دست پیدا کردیم. در ادامه نسبت به کوتینگ سطوح شیشه ای و کریستالی نمودیم و توانستیم روی انواع سطوح شیشه ای نیز کوتینگ سابلیمیشن را با بالاترین کیفیت انجام دهیم.

خدمات کوتینگ سابلیمیشن :

در ابتدای کار کوتینگ سابلیمیشن فقط محصولاتی نظیر بشقاب و تابلو شاسی و کاشی را کوتینگ می کردیم و با گذشت زمان و تجهیز کارگاه به دستگاه های لیزر برش غیر فلزات، تنوع زیادی از محصولات با جنس ام دی اف را نیز به لیست مواد خام اصافه نمودیم که تنوع این محصولات دائما رو به افزایش است و در ادامه نسبت به کوتینگ سطوح شیشه ای و کریستالی نمودیم و توانستیم روی انواع سطوح شیشه ای نیز کوتینگ سابلیمیشن را با بالاترین کیفیت انجام دهیم. خدمات کوتینگ سابلیمیشن چاپ نو در سه حالت براق، مات و اکلیلی قابل اجرا می باشد.

تولید پوشاک خام سابلیمیشن :

لیست قیمت پوشاک سابلیمیشن شرکت چاپ نو بسیار متنوع است و متناسب با هر سلیقه ای می باشد و بیشترین تنوع پوشاک خام سابلیمیشن از لحاظ جنس، رنگ بندی و مدل را دارد. انواع تیشرت مردانه، زنانه و بچه گانه در جنس های مختلف مانند اسپان و ملانژ و نخ پنبه موجود می باشد که هر کدام قابلیت چاپ به روش های سابلیمیشن، رول حرارتی و DTF را دارا می باشند. تمامی تیشرت های خام چاپ نو دارای سایز های استاندارد هستند. در کارگاه تولیدی پوشاک شرکت چاپ نو علاوه بر انواع پوشاک زنانه و مردانه و بچه گانه، انواع پرچم خام، کوسن خام و انواع کیف خام در مدل های مختلف تولید می شوند.

واردات محصولات خام سابلیمیشن :

در طول سال ها فعالیت در زمینه چاپ سابلیمیشن تمام توان خود را به کار بستیم تا محصولات خام سابلیمیشن را با بالاترین کیفیت در داخل کشور عزیزمان تولید کنیم. اما تولید بعضی از محصولات خام سابلیمیشن به علت نبود زیر ساخت های لازم در داخل کشور برایمان مقدور نبوده. بنابراین انواع ملزومات و محصولات سابلیمیشن نظیر کاغذ سابلیمیشن، جوهر سابلیمیشن، قالب دستگاه های چاپ و انواع لیوان و قمقمه و قاب موبایل را به صورت دست اول و با کیفیت بالا از کشور مبدا وارد می کنیم.

واردات دستگاه های چاپ سابلیمیشن :

یکی از خدمات اصلی چاپ نو فروش انواع دستگاه چاپ سابلیمیشن شناخته شده در سطح جهانی می باشد. کلیه دستگاه های چاپی که توسط چاپ نو ارائه می شوند توسط معروف ترین برندهای سازنده دستگاه های چاپ سابلیمیشن تولید شده اند و با تنوع زیاد و با گارانتی معتبر تقدیم مشتریان و همکاران عزیز می شوند.

خدمات چاپ شرکت چاپ نو :

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات چاپ و با بهره بردن از دانش فنی و تجربه طولانی پرسنل فنی چاپ نو، خدمات چاپ روی کلیه سطوح را با بالاترین کیفیت ارائه می کند. با توجه به این موضوع که شرکت چاپ نو به عنوان یکی از پیشگامان صنعت چاپ سابلیمیشن می باشد و تولید و واردات را به صورت دست اول انجام می دهد، بهای تمام شده خدمات چاپ را با سود کم محاسبه کرده و با مناسب ترین قیمت خدمت مشتریان گرامی اعلام می گردد. چاپ نو توانایی چاپ روی کلیه سطوح را بدون هیچگونه محدودیتی دارا می باشد.


 ساختمان دفتر مرکزی چاپ نو واقع در محدوده پونک تهران متشکل از دو طبقه 150 متری می باشد که طبقه بالا بخش فروش و حسابداری و شوروم محصولات شرکت می باشد و در طبقه پایین انبار موقت شرکت دایر می باشد. به دلیل متمرکز بودن بخش فروش و انبار شرکت، امکان مراجعه حضوری برای خدمات چاپ، خرید دستگاه های چاپ و مواد خام سابلیمیشن وجود دارد.


برای چاپ نو فروش آغاز یک تعهد است. مشتریان و همکاران عزیز ما ارزشمند ترین دارایی شرکت چاپ نو هستند و با اتکا به خداوند و حمایت شما بزرگواران همواره در جهت پیشرفت صنعت چاپ کشور و ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی تلاش خواهیم کرد.